Actuator 7609210 BMW 7.04216.05.0 Pierburg

20 pieces available! 20 pieces available!
SKU
70421603
More Information
Car brand BMW
OEM number 7609210
Manufacturer Pierburg
Condition New
HS code HS 9026.80.20.90

Contact us for price
Phone: +31 (0)6 - 51 34 54 65 or peter@mpr-bv.nl

Replacing table
Brand Number
BMW 7 609 210-04
BMW 11657609210
BMW 11 65 7 609 210
Pierburg 7.04216.05.0
Pierburg 704216050
Pierburg 7.04216.03
Pierburg 7.04216.03.0
Pierburg 704216030
Pierburg 7.04216.02.0
Pierburg 7.04216.02
Pierburg 704216020
MHI 49477-19851

BMW 1 (F20) 125 i
Motorcode N20 B20 A
03.2012 - 11.2017 8282 160 218 1997 Hatchback
BMW 1 (F21) 125 i
Motorcode N20 B20 A
12.2011 - 12.2019 58356 160 218 1997 Hatchback
BMW 2 Cabriolet (F23) 220 i
Motorcode N20 B20 A
Of
Motorcode N20 B20 B
04.2014 - 07.2016 107982 135 184 1997 Cabriolet
BMW 2 Cabriolet (F23) 228 i
Motorcode N20 B20 A
11.2014 - 107983 180 245 1997 Cabriolet
BMW 2 Coupé (F22, F87) 220 i
Motorcode N20 B20 B
10.2013 - 58291 135 184 1997 Coupé
BMW 2 Coupé (F22, F87) 228 i
Motorcode N20 B20 A
Of
Motorcode N26 B20 A
Landuitvoering Verenigde Staten
07.2014 - 105903 180 245 1997 Coupé
BMW 2 Coupé (F22, F87) M2
Motorcode N55 B30 A
11.2015 - 06.2018 117272 272 370 2979 Coupé
BMW 3 (F30, F80) 320 i
Motorcode N20 B20 A
03.2012 - 10.2018 27670 135 184 1997 Sedan
BMW 3 (F30, F80) 320 i xDrive
Motorcode N20 B20 A
Of
Motorcode N20 B20 B
07.2012 - 10.2018 56020 135 184 1997 Sedan
BMW 3 (F30, F80) 328 i
Motorcode N20 B20 A
Of
Motorcode N26 B20 A
11.2011 - 10.2018 12470 180 245 1997 Sedan
BMW 3 (F30, F80) 328 i xDrive
Motorcode N20 B20 A
07.2012 - 08.2016 57294 180 245 1997 Sedan
BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 i
Motorcode N20 B20 A
Of
Motorcode N20 B20 B
03.2013 - 06.2016 58796 135 184 1997 Hatchback
BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 i xDrive
Motorcode N20 B20 A
Of
Motorcode N20 B20 B
11.2012 - 06.2016 59800 135 184 1997 Hatchback
BMW 3 Gran Turismo (F34) 328 i
Motorcode N20 B20 A
Of
Motorcode N26 B20 A
Landuitvoering Verenigde Staten
03.2013 - 06.2016 58797 180 245 1997 Hatchback
BMW 3 Gran Turismo (F34) 328 i xDrive
Motorcode N20 B20 A
Of
Motorcode N26 B20 A
Landuitvoering Verenigde Staten
07.2013 - 06.2016 59801 180 245 1997 Hatchback
BMW 3 Touring (F31) 320 i
Motorcode N20 B20 B
11.2012 - 06.2015 55123 135 184 1997 Stationwagen
BMW 3 Touring (F31) 320 i xDrive
Motorcode N20 B20 B
03.2013 - 06.2015 59403 135 184 1997 Stationwagen
BMW 3 Touring (F31) 328 i
Motorcode N20 B20 A
07.2012 - 06.2015 55124 180 245 1997 Stationwagen
BMW 3 Touring (F31) 328 i xDrive
Motorcode N20 B20 A
03.2013 - 06.2016 59402 180 245 1997 Stationwagen
BMW 4 Cabriolet (F33, F83) 420 i
Motorcode N20 B20 B
07.2014 - 02.2016 105913 135 184 1997 Cabriolet
BMW 4 Cabriolet (F33, F83) 428 i
Motorcode N20 B20 A
Of
Motorcode N26 B20 A
11.2013 - 02.2017 58299 180 245 1997 Cabriolet
Beschrijving Modeljaar TecDoc-typenummer kW PK cm³ Carrosserietype
BMW 4 Cabriolet (F33, F83) 428 i xDrive
Motorcode N20 B20 A
03.2014 - 02.2016 100844 180 245 1997 Cabriolet
BMW 4 Coupé (F32, F82) 420 i
Motorcode N20 B20 A
Of
Motorcode N20 B20 B
11.2013 - 02.2017 49226 135 184 1997 Coupé
BMW 4 Coupé (F32, F82) 420 i xDrive
Motorcode N20 B20 A
Of
Motorcode N20 B20 B
11.2013 - 02.2016 54208 135 184 1997 Coupé
BMW 4 Coupé (F32, F82) 428 i
Motorcode N20 B20 A
Of
Motorcode N26 B20 A
07.2013 - 02.2017 59805 180 245 1997 Coupé
BMW 4 Coupé (F32, F82) 428 i xDrive
Motorcode N20 B20 A
Of
Motorcode N26 B20 A
Landuitvoering Verenigde Staten
07.2013 - 02.2016 59806 180 245 1997 Coupé
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 i
Motorcode N20 B20 B
03.2014 - 02.2017 100851 135 184 1997 Coupé
BMW 4 Gran Coupe (F36) 428 i
Motorcode N20 B20 A
Of
Motorcode N26 B20 A
Landuitvoering Verenigde Staten
03.2014 - 06.2016 100852 180 245 1997 Coupé
BMW 4 Gran Coupe (F36) 428 i xDrive
Motorcode N20 B20 A
Of
Motorcode N26 B20 A
Landuitvoering Verenigde Staten
03.2014 - 02.2016 100853 180 245 1997 Coupé
BMW 5 (F10) 520 i
Motorcode N20 B20 A
Of
Motorcode N20 B20 B
09.2011 - 10.2016 11832 135 184 1997 Sedan
BMW 5 (F10) 528 i
Motorcode N20 B20 A
09.2011 - 10.2016 11833 180 245 1997 Sedan
BMW 5 (F10) 528 i xDrive
Motorcode N20 B20 A
09.2011 - 10.2016 11834 180 245 1997 Sedan
BMW 5 Touring (F11) 520 i
Motorcode N20 B20 A
Of
Motorcode N20 B20 B
10.2010 - 02.2017 11857 135 184 1997 Stationwagen
BMW 5 Touring (F11) 528 i
Motorcode N20 B20 A
09.2011 - 02.2017 11858 180 245 1997 Stationwagen
BMW 5 Touring (F11) 528 i xDrive
Motorcode N20 B20 A
09.2011 - 02.2017 11874 180 245 1997 Stationwagen
BMW 7 (G11, G12) M 760 i, Li xDrive
Motorcode N74 B66 B
12.2016 - 02.2019 120288 448 610 6592 Sedan
BMW X1 (E84) sDrive 16 i
Motorcode N20 B16 A
03.2013 - 06.2015 100902 105 143 1592 Stationwagen
BMW X1 (E84) sDrive 20 i
Motorcode N20 B20 A
09.2011 - 06.2015 11952 135 184 1997 Stationwagen
BMW X1 (E84) xDrive 20 i
Motorcode N20 B20 A
09.2011 - 06.2015 11953 135 184 1997 Stationwagen
BMW X1 (E84) xDrive 28 i
Motorcode N20 B20 A
03.2011 - 06.2015 10030 180 245 1997 Stationwagen
BMW X3 (F25) xDrive 20 i
Motorcode N20 B20 A
10.2011 - 08.2017 11954 135 184 1997 SUV
BMW X3 (F25) xDrive 28 i
Motorcode N20 B20 A
04.2012 - 08.2017 55252 180 245 1997 SUV
BMW X4 (F26) xDrive 20 i
Motorcode N20 B20 A
04.2014 - 03.2018 101046 135 184 1997 SUV
BMW X4 (F26) xDrive 28 i
Motorcode N20 B20 A
04.2014 - 03.2018 101047 180 245 1997 SUV
BMW X5 (F15, F85) xDrive 40e
Motorcode N20 B20 A
08.2015 - 07.2018 115942 180 245 1997 SUV
Beschrijving Modeljaar TecDoc-typenummer kW PK cm³ Carrosserietype
BMW Z4 Roadster (E89) sDrive 18 i
Motorcode N20 B20 A
04.2013 - 08.2016 58751 115 156 1997 Cabriolet
BMW Z4 Roadster (E89) sDrive 20 i
Motorcode N20 B20 A
09.2011 - 08.2016 11889 135 184 1997 Cabriolet
BMW Z4 Roadster (E89) sDrive 28 i
Motorcode N20 B20 A
09.2011 - 08.2016 11890 180 245 1997 Cabriolet
OE-informatie
Fabrikant OE-nummer Referentie-informatie
BMW 11 65 7 609 210
BMW 7 609 210
ROLLS-ROYCE 11 65 7 609 210
ROLLS-ROYCE 7 609 210